Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Розрахунок вартості

1) Для розрахунку вартості Ви можете зателефонувати за номером:

2) Або відправити нам запит, заповнивши форму нижче, і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.

Вартість стільниць складається з:

  • Вартість каменю
  • Вартість виготовлення
  • Вартість доставки та встановлення

За запит вартості із сайту ви отримуєте додаткову знижку 7%!

Крок 1.

Контактні дані

Крок 2.

Оберіть форму стільниці

Крок 3.

Вкажіть розміри стільниці

Крок 4.

Вкажіть товщину стільниці

Крок 5.

Оберіть матеріал

Крок 6.

Оберіть колір

Білий
Бежевий
Сірий
Коричневий
Чорний
Інший

Крок 7.

Оберіть кромку

Крок 8.

Оберіть кромку

Вартість стільниці з каменю можна дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону, приїхавши в офіс або відправивши запит через форму зворотного зв'язку. При визначенні кінцевої вартості стільниці з каменю враховуються всі витрати, включаючи транспортування, митні збори і обробку каменю.

У нас найнижча вартість стільниці з каменю

Орієнтовну вартість кам'яної стільниці можна дізнатися, виконавши прорахунок в калькуляторі, який наведено вище. Алгоритм враховує вартість каменю, його порізку, витрати на обробку профілю та полірування поверхні, технічні вирізи, вирізи під мийку і варильну поверхню, а також вартість доставки і монтажних робіт. Ознайомитися з характеристиками, кольорами та цінами на камінь можна в розділі «Матеріали» нашого сайту. Також ми надаємо можливість ознайомлення з виставковими зразками всіх видів каменю, які представлені в нашому офісі. Компанія Marmi є не посередником, а офіційним представником компанії Quarella в Україні. Ми займаємося прямими поставками матеріалів відомих компаній: Belenco, CaesarStone, Samsung Radianz, Technistone, Quarella. Ми пропонуємо виготовлення кам'яних стільниць за найнижчими цінами! Якість і гарантія – наші основні переваги! Примітка. Як Ви вже помітили, вартість стільниці з каменю залежить від багатьох факторів. Дуже важливо вибрати правильно матеріал, з якого буде виконана стільниця. Один і той же матеріал буває різної якості і різної товщини, на що треба звертати увагу в залежності від подальшої моделі експлуатації

Ціна стільниці з каменю не висока

Для того, щоб розрахувати ціну стільниці з каменю, слід скористатися калькулятором або самостійно розрахувати за формулами, опис яких буде тут. Розрахунок вартості стільниці з каменю виконується наступним чином:
  • Вибір виробника матеріалу. При виборі виробника слід враховувати вид і колекцію каменю, його клас. Для цього вам слід ознайомитися на нашому сайті з представленими матеріалами. В основному все, що є на нашому сайті, відповідає дійсності і є на сайті виробника. Оновлення матеріалів на сайті виконується регулярно.
  • Наступним етапом є вибір типу стільниці. У калькуляторі вартості представлено три основні типи (пряма, г-подібна та п-подібна стільниці)
  • Вам слід вказати всі Ваші параметри. Залежно від типу стільниці, змінюються також кількість параметрів, котрі треба вводити, відповідно і вартість стільниці.
  • Ви обираєте тип кромки, форму її обробки, і обираєте пристіновий бортик.
  • Товщина стільниці. Тут слід розуміти, що чим товще камінь, тим вища буде вартість стільниці. За кожен додатковий сантиметр товщини стільниці Вам доведеться доплатити близько 10 євро за метр погонний.
  • На останньому етапі розрахунку вартості стільниці з каменю є вибір території доставки замовлення, в цю вартість також входить монтаж кам'яного виробу та його підклейка. Ціна стільниці з каменю залежить в основному від матеріалу, але так само входять у вартість завмер, доставка, складність роботи. За потреби можна один з параметрів проігнорувати. Наприклад, Ви можете взяти на себе завмер, доставку і монтаж стільниці, а ми її спроектуємо та виготовимо. Ми працюємо і стараємось для Вас, приємних покупок!