Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Популярні матеріали
Твердість по МооссуВодопоглинанняОпір стирання Теплопровідність
Граніт 7 0,07 180 0,55
Кварц 7 0,05 212 0,48
Акриловий камінь 4 0,06 75 0,9
Мармур 3 0,12 150 0,8

Стільниці з мармуру

Стільниці з мармуру перевірені часом. Кожна покупка мармурової стільниці стає однозначним вибором, а з огляду на приголомшливий і незрівняний зовнішній вигляд, камінь відмінно підійде під будь-який кухонний інтер’єр.

Мармур – це метаморфічний камінь, розташований в гірських районах Америки, Європи (Італія) і деяких районах Азії. Він утворюється внаслідок фізико-хімічних процесів – перетворення осадової породи в більш щільну форму під впливом високих температур і стиснення. Надалі мармур видобувається блоками, які розрізають на сляби з подальшою фінішною обробкою.

Стільниці з мармуру мають безліч позитивних сторін. Перш за все – вони бувають найрізноманітніших природних кольорів. Основними їх відтінками є: молочно-білий, чорний, сірий, перламутровий, жовтий, зелений, рожевий. Мармур існує і в інших кольорах, які представлені в розділі «Матеріали». Зрозуміло, що місце розташування і глибина добування матеріалу безпосередньо впливають на кінцевий колір.

10 РОКІВ НА
УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ
ВИГІДНА
ПРОПОЗИЦІЯ ЦІНИ
СУЧАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ
НА МАТЕРІАЛИ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВИРОБУ УСЬОГО ЗА 8 ХВИЛИН!

 

Стільниці з мармуру за найнижчою ціною в Києві

У порівнянні з іншими, стільниці з білого мармуру, найчастіше, тримають першу позицію в номінації найкращих матеріалів у сфері виготовлення стільниць, так як на світлому тлі найменше видно всілякі сліди експлуатації (найчастіше подряпини) стільниці. У разі виявлення виникнення яскраво виражених механічних пошкоджень стільниця з мармуру може бути відновлена повторної поліруванням, що додатково надасть початковий заводський блиск.

Фізичні властивості мармуру (міцність, твердість, водопоглинання) в більшій мірі поступаються якостям граніту або кварцу. З іншого боку, завдяки відносно меншою твердості, мармур легко піддається обробці, а значить, виготовлення виробу займає менше зусиль, що позитивно впливає на кінцеву вартість.

Стільниця з мармуру: купити в Києві і всій Україні, низька ціна

Якщо Ви думаєте про придбання кухонної стільниці з мармуру, то рекомендуємо звернути увагу на білий мармур. В нашій галереї можна ознайомитися з продуктами компанії Temmer, найбільшого турецького постачальника мармуру.

Позитивні якості мармурових стільниць:

  • Натуральний матеріал
  • Унікальний колір і фактура кожної стільниці
  • Відмінна теплоізоляція
  • Підходить для будь-якого інтер'єру

Кухонні стільниці з мармуру - ідеальне рішення для тих кому важлива простота в догляді і багатий зовнішній вигляд.

Ми знаємо що таке італійська якість, тому даємо гарантію 10 років!