Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Стільниці з граніту
Стільниці з граніту
Стільниці з граніту
Стільниці з граніту
Стільниці з граніту
Стільниці з граніту
Стільниці з граніту
Популярні матеріали
Твердість по МооссуВодопоглинанняОпір стирання Теплопровідність
Граніт 7 0,7 180 0,72
Кварц 7 0,05 212 0,48
Акриловий камінь 4 0,06 75 0,9
Мармур 3 0,12 150 0,8

Стільниці з граніту

Гранітні стільниці відповідають ступеню практичності і міцності стільниць з кварцу. Граніт – один з найміцніших і зносостійких матеріалів, який використовується при виготовленні стільниць. Довговічність і експлуатаційні характеристики матеріалу дозволили зробити його одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для облицювання інтер’єру.

10 РОКІВ НА
УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ
ВИГІДНА
ПРОПОЗИЦІЯ ЦІНИ
СУЧАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОВІЧНА ГАРАНТІЯ
НА МАТЕРІАЛИ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВИРОБУ УСЬОГО ЗА 8 ХВИЛИН!

Позитивні якості гранітних стільниць:

 • термостійкість, не деформуються внаслідок поставленої гарячої каструлі
 • Матеріал відмінно полірується завдяки чому поверхня набуває ідеальний глянсовий блиск. Це ще одна корисна властивість, яке користується популярністю серед дизайнерів і архітекторів
 • Полірована поверхня має низьку влаговпітиваемостью. Це перешкоджає утворенню плям і скупченню мікроорганізмів, наділяючи стільниці з граніту гігієнічними властивостями
 • Несприйнятливі до впливу прямих сонячних променів. Тому, колір кам'яній поверхні залишається насиченим, не вигоряє, а новизна поверхні зберігається довгі роки

  Стільниці з граніту за найнижчою ціною в Києві

  Гранітні плити відповідають ступеню практичності і міцності стільниць з кварцу або мармуру. Граніт - це зносостійкий матеріал, який практично використовувати при виготовленні стільниць. Довговічність і експлуатаційні характеристики дозволили зробити його одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для облицювання інтер'єру.

  Основна властивість граніту полягає у високому рівні міцності. Граніт відомий як одна з найбільш твердих вулканічних порід.
  Версії походження гранітів викликали свого часу безліч дискусій. Сьогодні відомо, що граніт утворився шляхом кристалізації кислих гірських порід. Його якісну структуру складають кварц, калієвий польовий шпат і слюд (за хімічним складом - біотит, який відноситься до групи магнезіально-залізистих слюди, і мусковіт з групи алюмінієвих). Натуральне походження матеріалу зумовило безліч плюсів, яке схиляє до придбання стільниці з граніту.

  Надзвичайна природна міцність граніту несприйнятлива до таких механічних пошкоджень як подряпини, тріщини, відколи, що дозволить зберегти робочу кухонну поверхню в її первісному вигляді. А кухонний інвентар можна скоротити, позбувшись від обробних дощок, які замінить гранітна стільниця.

  Кухонна стільниця з граніту має високу термостійкість. Тому можна поставити на неї гарячий деко або сковорідку без побоювань подальшого деформації.

  Полірована гранітна поверхня має низьке водопоглинання, що є чудовим гігієнічним властивістю матеріалу для виготовлення кухонних стільниць, перешкоджаючи утворенню плям, скупченню мікроорганізмів.

  Граніт має високу щільність (2600 кг / м³), тому практично не вбирає рідини, а також байдужий до кислот. Пролите вино або ж оцет не зможуть заподіяти шкоди Ваших кухонних стільниці.

  Зовнішні характеристики граніту не залишають байдужими дизайнерів і архітекторів.

  Стільниця з граніту купити: бразильський граніт за найкращою ціною в Києві

  Матеріал відмінно полірується, завдяки чому поверхня набуває ідеальний глянсовий блиск.

  Для господинь, які цікавляться випічкою виробів з тіста, гранітна стільниця - чудовий вибір, на її гладкій поверхні надзвичайно зручно розгортати тісто.

  Незаперечна гідність граніту - це його неповторний природний малюнок, який не втратить насиченість фарб і блиск від впливу сонячного світла, зберігши новизну поверхні на довгі роки. Це може бути плямистий візерунок, мозаїка, мати прожилки і інші варіанти.

  Естети будуть вражені варіативністю колірної гами стільниць з граніту, яка налічує сотні самобутніх квітів різних градацій, пастельних і яскравих . Натуральне походження граніту гарантує унікальність виготовляється з нього вироби.

  Догляд за стільницею з граніту можна обмежити протирання важливою м'якою тканиною, можливе застосування чистячих засобів.
  Гранітна стільниця однаково органічно виглядатиме в будь-якому стилі інтер'єру, надавши йому ноту елегантності і богемної розкоші.

  Гранітні плити: купити в Києві і всій Україні, низька ціна

  До недоліків можна віднести вартість граніту, яка, втім, абсолютно виправдана довговічністю матеріалу. А вишукана стільниця з граніту додасть колориту дизайну Вашої кухні, не вимагаючи витонченого догляду та додаткових витрат для підтримки її початкової привабливості. Широкі можливості вибору кольору і його відтінку, рішення про форму виготовляється гранітної стільниці допоможуть домогтися бажаного ефекту в створенні атмосфери приміщення.

  Низькі ціни та висока якість стільниці з бразильського граніту, гарантія більше 10 років, кажуть про надійність компанії і високій якості її продукції.