Подоконники из мрамора цена, купить в Киеве
Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Cтолешницы
з каменю (кварцу, мармуру, граніту)
для кухні та ванної кімнати, підвіконня, ліжка і рішення для облицювання камінів...
Обробка торця

Порівняльна
таблиця

Кварцу, Мармуру
Граніту

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

img

Зносо- стійкість

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Неможливо подряпати сталевим ножем

Неможливо подряпати сталевим ножем

Підвищена чутливість до пошкоджень і кислотам

img

Термостійкість

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

При контакті з вогнем тріскається, знебарвлюється

img

Гігієнічність

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Кращі бактерицидні властивості (не поширюються бактерії і мікроорганізми)

Сприйнятлива до появи бактерій

Сприйнятлива до появи бактерій

img

Безпека

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 3

Оцінка:5

img

Стійкість до кислот

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5+

Оцінка: 3

Оцінка: 5

img

Ступінь однорідності

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

img

Довговічність

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

img

Догляд

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 5

Оцінка: 2

Виробництво
Компанія Marmi заснована в 1997 році і має великий досвід в сфері виготовлення виробів з каменю. Основний напрямок компанії Marmi – обробка інженерного та натурального каменю, виготовлення та монтаж кам'яних виробів. Всі вироби виготовляються на власному виробничому комплексі площею 5000 м2 біля м. Києва. Завод оснащений сучасним італійським обладнанням, а виготовлення продукції здійснюється виключно нашим висококваліфікованим персоналом.
Детальніше

Мармурові підвіконня, як і інші, користуються надзвичайною популярністю. Вони чудово виглядають і готові служити роками. Вибираючи мармурові підвіконня, людина платить саме за довговічність та красу.

Декоративні особливості мармуру – одна із сильних сторін матеріалу. Ще не маловажним є те, що покупець завжди отримує унікальний малюнок, який позитивно впливає на домашній інтер’єр.

Для того, щоб Ви хотіли купити підвіконня з мармуру, наша компанія використовує матеріали італійської компанії Quarella та найкраще устаткування для його виготовлення. Стандартні розміри сляба становлять 3050 х 1240мм.

Купити підвіконня з мармуру за найвигіднішою ціною можна у нас

Перед виготовленням будь-якого виробу розробляється ескіз, оскільки необхідно враховувати розмір, колір, товщину, профіль та фаски майбутнього підвіконня. Кінцевого вигляду підвіконня набуває на нашому виробництві. Встановлення – важливий етап, який здійснюється нашими майстрами.

Позитивні якості мармурових підвіконь:

  • Не містить різних домішок, смоли (натуральний камінь)
  • Кожне підвіконня має унікальний малюнок
  • Підійде під будь-який інтер’єр
  • Гарний теплоізолятор
  • Прийнятна ціна підвіконня з мармуру

Прийнявши рішення на користь придбання підвіконня з мармуру, Ви не будете розчаровані.

Мармур – це гірська порода, що виникла метафоричним шляхом. Під впливом фізико-хімічних чинників вапняк змінює структуру, утворюючи мармур.

Специфіка підвіконь полягає в їх розміщенні, внаслідок чого вони одночасно піддаються холодному повітрю, що надходить з вікна, і гарячого, що надходить від батареї. Підвіконня з мармуру стійко перенесуть вплив цього конфлікту температур, зберігши свій первинний зовнішній вигляд.

Ми лідери на ринку, оскільки ціна мармурових підвіконь конкурентна, а якість краща!

Мармурові підвіконня відмінно справляються зі своїм основним завданням – теплоізоляцією. Підвіконня з мармуру не дозволяють проникати морозу ззовні, і в той же момент зберігають тепло в приміщенні, заощаджуючи Ваші витрати на опалення будинку.

Натуральне походження каменю є гарантом його міцності. Ви можете купити мармурові підвіконня і не хвилюватися, що вони будуть покалічені подряпинами або уламками унаслідок побутових загроз. Якщо ж станеться подібний інцидент, дефекти можна легко виправити шляхом повторного полірування поверхні каменю.

Підвіконня з мармуру практичні в догляді та не вимагають особливої уваги. М’яка тканина, змочена у воді або в мильному розчині легко впорається у видаленні забруднень. Єдиним недоліком мармуру можна вважати пористість матеріалу, через яку підвіконня з цього каменю вразливе до кислот: пролитий лимонний сік або вино, ймовірно, залишать слід.

Декоративні особливості мармуру – одна із сильних сторін матеріалу. Мармур перекладається з давньогрецької як “білий, блискучий камінь”. Хоча кольорова гамма мармурових слябів зовсім не обмежується білим каменем. Завдяки різним домішкам інших мінералів, забарвлення мармуру представлене в широкому асортименті, включаючи зелені, червоні, сині, голубі, чорні, жовті, коричневі та інші відтінки. При роботі з мармуром велике значення мають талант і досвідченість: грамотний вибір напрямку розпилювання каменю дозволить повністю розкрити потенціал малюнка поверхні мармуру, як шедевральний витвір природи. Кожне мармурове підвіконня володіє унікальним кам’яним візерунком, який стане предметом гордості Вашого інтер’єру. Бездоганна глянцева поліровка підвіконня з мармуру додасть витонченого лоску всьому приміщенню.

Оригінальні дизайнерські задумки відкрили безліч варіантів експлуатаційним функціям мармурових підвіконь, відводячи їм роль кухонних стільниць, стелажів, лавок, барних стійок тощо.

Для підвіконня з мармуру використовується натуральний камінь, без додавання шкідливих токсинів та смол, екологічно безпечний для Вас та членів Вашої родини.

Для того, щоб Вам знати, яка ціна на мармурові підвіконня у нашій фірмі, нам необхідно враховувати розмір, колір, товщину, профіль та фаски майбутнього підвіконня з мармуру.

Наступний крок полягає в реалізації складеного проекту на нашому виробництві. Важливий етап встановлення підвіконня з мармуру, який здійснюється нашими професійними майстрами.

Для початку спільного втілення Вашого дизайнерського задуму заповніть форму зворотного зв’язку або зробіть дзвінок до нашого менеджера-консультанта.

Наша компанія продає підвіконня з мармуру за найвигіднішою ціною в Києві. Якщо хочете купити зі знижкою, то відправляйте розміри підвіконня нам на прорахунок.