Кухонні стільниці зі штучного каменю ціна в Києві
м. Київ, вул. Лугова, 16
uamarmi@gmail.com
Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Cтолешницы
з каменю (кварцу, мармуру, граніту)
для кухні та ванної кімнати, підвіконня, ліжка і рішення для облицювання камінів...
Обробка торця

Порівняльна
таблиця

Кварцу, Мармуру
Граніту

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Зносо- стійкість

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Неможливо подряпати сталевим ножем

Неможливо подряпати сталевим ножем

Підвищена чутливість до пошкоджень і кислотам

Термостійкість

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

При контакті з вогнем тріскається, знебарвлюється

Гігієнічність

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Кращі бактерицидні властивості (не поширюються бактерії і мікроорганізми)

Сприйнятлива до появи бактерій

Сприйнятлива до появи бактерій

Безпека

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 3

Оцінка:5

Стійкість до кислот

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Оцінка: 5+

Оцінка: 3

Оцінка: 5

Ступінь однорідності

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

Довговічність

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

Догляд

Кварцовий інженерний камінь

Граніт

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 5

Оцінка: 2

Виробництво
Компанія Marmi заснована в 1997 році і має великий досвід в сфері виготовлення виробів з каменю. Основний напрямок компанії Marmi – обробка інженерного та натурального каменю, виготовлення та монтаж кам'яних виробів. Всі вироби виготовляються на власному виробничому комплексі площею 5000 м2 біля м. Києва. Завод оснащений сучасним італійським обладнанням, а виготовлення продукції здійснюється виключно нашим висококваліфікованим персоналом.
Детальніше

Стільниці з каменю: догляд та характеристики

Стільниці з каменю дуже практичні та не бояться механічних пошкоджень. Найпоширенішими є: стільниці з кварцу, стільниці з граніту, стільниці з мармуру та стільниці зі штучного каменю.

В процесі створення дизайну кухні, особлива увага приділяється кухонним стільницям.

Кухонна стільниця – це не тільки робоча поверхня, а й частина інтер’єру приміщення, і з цих причин стільниця повинна бути зручною в користуванні та гармонійно поєднуватися з іншою кухонноюатрибутикою. Дотримуючись таких критерій при виборі матеріалу для виготовлення кухонних стільниць, в основному рішення зупиняється на використанні каменю.

Стільниці з каменю дуже практичні та не бояться механічних пошкоджень. Експлуатаційний термін кам’яних стільниць необмежений. У щоденному догляді вони невибагливі – не потрібно докладати особливих зусиль для збереження початкового зовнішнього вигляду Вашої кухні. Завдяки гігієнічним властивостям кам’яних стільниць підтримка їх чистоти обмежується протиранням м’якою вологою тканиною, визволяючи Ваш особистий час від клопоту прибирання.

Найпоширенішими є: стільниці з кварцу, стільниці з граніту, стільниці з мармуру і стільниці зі штучного каменю.

Кожен з цих каменів має певну специфіку, зумовлену його складом, що відкриває різноманітні можливості застосування матеріалу для виготовлення кухонних стільниць. До загальних переваг усіх стільниць з каменю відносять термостійкість, морозостійкість, стійкість до хімічних речовин, міцність та невразливість до механічних пошкоджень, простота у догляді.

Кухонна стільниця, виготовлена з каменю, – це екологічно чистий матеріал, який не матиме негативного впливу на Ваше здоров’я та членів Вашої родини.

Кам’яна стільниця пожежебезпечна у використанні.

Натуральне походження каменів сприяє широкій кольоровій гамі та незліченній кількості відтінків, неповторних природних візерунків та самобутніх орнаментів, які захоплять навіть досвідчених естетів. Купуючи стільницю з каменю Ви гарантовано отримаєте унікальний кухонний гарнітур. Недарма застосування каменю в облицюванні інтер’єру набирає все більшої популярності серед дизайнерів та активно використовується у сучасних проектах. Кам’яна кухонна стільниця незамінний елемент кухні. Обравши матеріал, його колір та форму стільниці, Ви задасте тон та визначте концепцію вигляду всієї кухні.

Безкоштовна доставка стільниць з каменю в Києві

За статистикою людина проводить на кухні близько двох годин в день. Кухня – це місце спільного прийому їжі, яке визначає взаємини між людьми, що живуть разом у квартирі. Ось чому так важливо приділити увагу оформленню цього приміщення.

Кухонна стільниця з каменю – симовол надійності та достатку

Камінь символізує стабільність, надійність. Саме ці асоціації стільниця з каменю внесе в атмосферу кухні. Кам’яна стільниця створить дух елегантної розкоші та респектабельності кухонному інтер’єру, ставши його ефектною деталлю.
Стільниця з натурального каменю буде тішити своїх господарів довговічністю, як наслідком використання матеріалу екстра-класу. Кам’яна стільниця допоможе в досягненні відчуття затишку і комфорту.

Якщо Ви розгубилися серед різноманіття, яке надають стільниці з натурального каменю, зробіть дзвінок до нашого менеджера-консультанта або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Ми допоможемо визначитися з оптимальним варіантом матеріала для кухонної стільниці, який відповідає високим вимогам стандартів та Вашим індивідуальним бажанням.

Обираючи співпрацю з нашою фірмою, Ви не розчаруєтесь якістю наданих послуг та зможете втілити в реальність власне бачення ідеальної кухні.