Подоконники из кварца купить в Киеве, цена подоконника
Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Cтолешницы
з каменю (кварцу, мармуру, граніту)
для кухні та ванної кімнати, підвіконня, ліжка і рішення для облицювання камінів...
Обробка торця

Порівняльна
таблиця

Кварцу, Мармуру
Граніту

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

img

Зносо- стійкість

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Неможливо подряпати сталевим ножем

Неможливо подряпати сталевим ножем

Підвищена чутливість до пошкоджень і кислотам

img

Термостійкість

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

При контакті з вогнем тріскається, знебарвлюється

img

Гігієнічність

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Кращі бактерицидні властивості (не поширюються бактерії і мікроорганізми)

Сприйнятлива до появи бактерій

Сприйнятлива до появи бактерій

img

Безпека

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 3

Оцінка:5

img

Стійкість до кислот

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5+

Оцінка: 3

Оцінка: 5

img

Ступінь однорідності

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

img

Довговічність

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

img

Догляд

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 5

Оцінка: 2

Виробництво
Компанія Marmi заснована в 1997 році і має великий досвід в сфері виготовлення виробів з каменю. Основний напрямок компанії Marmi – обробка інженерного та натурального каменю, виготовлення та монтаж кам'яних виробів. Всі вироби виготовляються на власному виробничому комплексі площею 5000 м2 біля м. Києва. Завод оснащений сучасним італійським обладнанням, а виготовлення продукції здійснюється виключно нашим висококваліфікованим персоналом.
Детальніше

Підвіконня з кварцу купити в Києві, замовити підвіконня з кварцу за найкращою ціною

Кварцові підвіконня – досить затребуваний продукт. Вони займають почесне 2 місце після стільниць серед всіх кварцових виробів. Переважно, їх стандартна глибина коливається в діапазоні 14-30 см.

Як і підвіконня інших типів, кварцові виконують декоративну роль. Виготовивши інші елементи Вашого будинку з кварцу, Ви отримаєте інтер’єр, який завжди буде тішити Вас. Кольорова гама матеріалу досить широка, тому це дозволяє без жодних зусиль підібрати необхідний колір. Ціна підвіконня з кварцу є ще одним із ключових чинників, що робить дану продукцію привабливою для покупки.

За останній 15 років підвіконня з каменю завоювали особливу популярність! Підвіконня з кварцу є найцікавішим рішенням для більшості замовників. Адже кварц не береться впливу кислот, на ньому не залишаються сліди і плями вина, не утворюються подряпини. Купити підвіконня з кварцу Quarella варто, бо вони є еталоном якості, і володіють усіма характеристиками, які гарантують якість і довголіття.

Кварцовий підвіконня: купити кварцові підвіконня в Києві, ціна, характеристики, фото

Перед виготовленням підвіконь необхідно скласти шаблон. Вирішити ці та інші питання Вам допоможе команда наших фахівців. Вони володіють багаторічним досвідом в області обробки каменю і допоможуть підібрати Вам найоптимальніше рішення!

Позитивні якості кварцових підвіконь:

  • Кварц – термостійкий матеріал, не деформується через температурні перепади
  • Платна кристалічна решітка не вбирає вологу, перешкоджає утворенню плям і скупченню мікроорганізмів
  • Несприйнятливі до впливу прямих сонячних променів. Колір залишається насиченим і не вигорає
  • Відмінно полірується, поверхня набуває ідеального глянцевого блиску

Часто ставлення до вибору підвіконня недостатньо серйозне, ніби до другорядної складової інтер’єру. На практиці ж, підвіконня несе важливі функції теплозбереження, виконуючи крім них естетичну задачу.

Ціна на кварцові підвіконня – один з найбільш вірішальніх чінніків серед наших замовників. Дана перевага пояснюється чудовими експлуатаційними властівостямі кварцу та гарною ціною.

Визначаючись з матеріалом для підвіконня, слід виходити з умов нашого кліматичного поясу. Часті перепади температур, одночасний вплив холодного повітря, що надходить з вікна і гарячого, відтвореного батареєю, – фактори, що призводять до деформації дерев’яних підвіконь за підсумками однієї зими. Кварцові підвіконня стійко перенесуть зміну сезонів і нестабільність впливають температур, зберігши свій первинний вигляд.

Міцність кварцу поступається лише алмазу. Кварцові підвіконня не будуть поцятковані подряпинами або відколами в результаті побутових інцидентів.

Завдяки високій щільності каменю підвіконня з кварцу не вступають в реакцію з кислотами, виключають можливість виникнення плям внаслідок пролитого вина. У процесі прибирання Ви можете застосовувати різні мийні засоби, хоча догляд цілком можна обмежити прибиранням із застосуванням тканини, змоченої у воді або мильному розчині.

Структура кристалічної решітки кварцу володіє водовідштовхувальним ефектом, а також перешкоджає скупченню мікроорганізмів. Це важлива гігієнічна властивість каменю, якщо Ви, надихнувшись тенденціями дизайну, вирішите використовувати підвіконня з кварцу як кухонну стільницю, барну стійку, стелаж або письмовий стіл. Все частіше кварцовим підвіконнях відводиться відразу кілька ролей в інтер’єрі, оптимізуючи житловий простір і додаючи оригінальності в загальну канву декору приміщення.

Природне походження кварцу робить підвіконня екологічно безпечним для всієї Вашої родини.

Перелік кольорової гами кварцу вражає різноманіттям основних та похідних відтінків. Забарвлення кварцового підвіконня може бути рожевим, білим, сірим, фіолетовим, коричневим, жовтим і т.д. По суті, кварц безбарвний, а фарбами його наділяють різні домішки інших мінералів, що робить палітру необмеженою.

Кварцові підвіконня не втратять глибини і насиченості кольору по закінченню часу в зв’язку з неприйнятністю натурального каменю до ультрафіолетових променів. Навпаки, гра сонячних відблисків над гладкою блискучою відполірованою поверхнею підвіконня з кварцу додасть кімнаті затишку і благородної витонченості. До речі, за бажанням полірування кварцового підвіконня можна виконати без шкоди для цілісності каменю.

Наша фірма, розташована в Києві, займається виробництвом підвіконь з італійського кварцу фірми Quarella, яка є еталоном якості, оскільки володіє всіма характеристиками, що гарантують довголіття і надійність виробу. Купити кварцові підвіконня можна за адресою м. Київ, вул. Лугова, 16. Ціна матеріалів екстра-класу повністю виправдана високими показниками надійності підвіконь з кварцу.

Перед виготовленням підвіконь необхідно скласти проект, визначивши форму, матеріал, колір майбутнього елементу інтер’єру. Вирішити ці та інші питання Вам допоможе команда наших фахівців. Вони володіють багаторічним досвідом в області обробки каменю і допоможуть підібрати найбільш оптимальне для Вас рішення! Повідомте нас про Ваше бажання придбати підвіконня з кварцу, заповнивши форму зворотного зв’язку або зробивши дзвінок до менеджера-консультанта. Доставка по Києву безкоштовна.