логотип стільниці

м. Київ, вул. Лугова 16
Офіс: Пн - Пт: з 8:00 до 18:00
Ми онлайн: 24/7, без вихідних

-15%

на стільниці з кварцу
кухонні стільниці з кварцу

Залишилися питання?

кухонні стільниці з кварцового каменю

Задайте їх нашому менеджеру!

+38 (050) 333-92-86 +38 (067) 333-92-86
кварцові стільниці для кухні
кварцові стільниці для кухні
кварцова стільниця для кухні
кухонна стільниця з кварцу
кухонна стільниця з кварцу
кухонна стільниця з кварцу

Запрос стоимости

@


ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми працюємо на українському та світовому ринку більше 10 років і знаємо, як приємно здивувати наших клієнтів.

Професіоналізм

Наша компанія уважно ставиться до побажань замовника виконуючи всі договірні зобов'язання!

Виконуємо вчасно

Ми цінуємо час наших клієнтів і тому всі замовлення виготовляються і доставляються не пізніше двох тижнів!

Якість продукції

Італійське і німецьке обладнання гарантує високу якість продукції!

Без посередників

Компанія має власні виробничі потужності в Києві та Київській області.

Нас рекомендують

Нам довіряють провідні виробники і постачальники меблів для кухні, а також відомі дизайнерські студії.

ВИРОБНИЦТВОСтільниці з кварцу

Кварцові стільниці надзвичайно практичні і зовсім не бояться механічних пошкоджень. Вони не вступають в реакцію з хімічно активними речовинами і несприйнятливі до високих температур. Стільниці з кварцу складаються на 95% з кварцового каменю - одного з найбільш міцних мінералів в природі!

Стільниці з кварцового каменю Quarella мають непористу структуру і найвищу міцність. Завдяки своїм характеристикам він чудово зберігає глянець і насиченість кольору, не вимагаючи зайвого догляду та полірування. Кварцит Quarella не сприйнятливий до нетривалого впливу високих температур (до 460С), без наслідків для нього: деформування, знебарвлення та інших пошкоджень.

Кварцовий камінь Quarella екологічно чистий матеріал - не містить токсичних компонентів, і не допускає поширення мікроорганізмів на поверхні, що відповідає самим суворим вимогам з гігієни. З кварцу QUARELLA роблять не тільки відмінні кухонні стільниці, але і підвіконня, сходи, барні та касові стійки, внутрішнє і зовнішнє облицювання.

Кварцит Quarella має багату кольорову гаму. Внаслідок великого вибору кольорів і відтінків, вироби з каменю Quarella обирають дизайнери для виконання найбільш престижних проектів.

Кварцові стільниці від компанії Quarella користуються великою популярністю серед професіоналів - це один-єдиний матеріал, який має в своїй структурі спеціальні компоненти на основі срібла, що дозволяє застосовувати його навіть в медицині. Цей камінь - досконале рішення для виробництва виробів, які повинні відповідати гігієнічним вимогам.

При виборі кухонної стільниці слід орієнтуватися не тільки на естетичні дані цього предмета інтер'єру, але і брати до уваги його експлуатаційні можливості. Найбільш поширеним вибором серед наших клієнтів є кухонні стільниці з кварцу. Перевагу кварцових стільниць легко обґрунтувати якісними характеристиками кварцу.

Приблизно 60% земної кори становить кварц. Назва мінералу має німецьке коріння походження і перекладається як "твердий". У цій властивості кварц поступається тільки алмазам і топазу. Під час розкопок, вироблених на стоянках первісних людей епохи мезоліту (близько 12 тисяч років тому), були знайдені знаряддя призначені для полювання і побутових завдань, виготовлені з кварцу.

Наша фірма використовує в якості матеріалу для кухонних стільниць кварц італійської фірми Quarella - камінь штучного походження, вироблений особливим способом плазмово-вакуумного спікання. У цьому сучасному технологічному підході за основу береться натуральний кварц у відсотковому вмісті 95%, а доповнюють елементами виступають наповнювачі, смоли, як в'яжучі елементи, і кольорові пігменти.

Кухонні стільниці з кварцу фірми Quarella виділяються з ряду численних альтернатив значними показниками міцності і практичності через специфіку кристалічної решітки матеріалу. Кварцові кухонні стільниці безпристрасні до ризику механічних пошкоджень, гарантуючи зберегти зовнішній вигляд поверхні в первісному стані без подряпин і відколів. Кухонні стільниці з кварцу не вступають реакції з кислотами і хімічно стійкий до дії лугів, перешкоджаючи утворенню дефекту плям.

Кварц Quarella не вбирає запахи, що актуально для матеріалу в якості кухонної стільниці.

Імпонують кварцові стільницями простотою і легкістю в догляді - вологим прибиранням без застосування спеціальних моїх коштів. Висока щільність кварцу перешкоджає виникненню мікроорганізмів, відповідаючи гігієнічним вимогам кухонних стільниць.

Стільниці з кварцу Quarella несприйнятливі до впливу високих температур і можуть перенести 460 ° С без негативних наслідків деформації і руйнування структури каменю. Кварц податливий в полірування і шліфуванні, внаслідок чого форма кухонної стільниці може мати безліч варіацій.

Значна колекція кольорів і відтінків кварцу, привертає увагу дизайнерів як шанс не обмежувати ідеї інтер'єрних проектів відсутністю можливості реального втілення. Ультрафіолетові промені з часом не приведуть до вигоряння фарб і втрати їх насиченості.

Дотримання екологічних стандартів фірмою Quarella робить їх продукт безпечним для здоров'я Вас і Вашої родини. Кухонні стільниці з кварцу не містять токсичних компонентів, які присутні в ламінованих аналогах.

Думаємо, що ми переконали Вас у виправданості ціни кухонної стільниці з кварцу переліком її несомнітельних переваг. Купівля кварцовою стільниці спростить Ваші кухонні клопоти, а оформлення кімнати насититься духом шику.

Для оформлення замовлення заповніть форму зворотного зв'язку, представлену на сайті або зробіть дзвінок менеджера-консультанта. Наша компанія розміщена в Києві, але це не стане на заваді співпраці з клієнтами з інших міст.

Наші переваги
  • Розраховуємо вартість стільниці за Вашими розмірами на протязі 5 годин.
  • Підготовка шаблону Вашої стільниці протягом 48 годин
  • Власні виробничі потужності
  • Швидке виготовлення продукції з каменю будь-якої складності
  • Ми використовуємо новітні технології і гарантуємо якість нашої продукції
  • Наші клієнти стають постійними і рекомендують нас своїм знайомим

Стільниці з каменю

Граніт, кварц, мармурПодивитися всі

Підвіконня з каменю

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі

Сходи з каменю

Граніт, кварц, мармурПодивитися всі

Каміни з каменю

Граніт, кварц, мармурПодивитися всі

Барні стійки

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі

Мийки з каменю

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі

Підлоги з каменю

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі