Стільниці з кварцу
м. Київ, вул. Лугова, 16
uamarmi@gmail.com
Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Cтолешницы
из камня (кварца, мрамора, гранита)
для кухни и ванной комнаты, подоконники, лестницы и решения для облицовки каминов...
Обробка торця
Виробництво
Компанія Marmi заснована в 1997 році і має великий досвід в сфері виготовлення виробів з каменю. Основний напрямок компанії Marmi – обробка інженерного та натурального каменю, виготовлення та монтаж кам'яних виробів. Всі вироби виготовляються на власному виробничому комплексі площею 5000 м2 біля м. Києва. Завод оснащений сучасним італійським обладнанням, а виготовлення продукції здійснюється виключно нашим висококваліфікованим персоналом.
Детальніше

Стільниці з кварцу багато в чому ідентичні показниками практичності та міцності гранітних стільниць. Кварц – натуральний матеріал, який має високу твердість. За рахунок високої щільності кристалічної решітки матеріалу, кварцові стільниці не вигоряють на сонці, не вступають в реакцію з хімічними речовинами (відбілювачі, луги) та несприйнятливі до високих температур. Нагадаємо, що 95% від загального складу матеріалу складає кварц – один зі списку найміцніших мінералів в природі!

Завдяки своїм характеристикам, кварц чудово зберігає глянець та насиченість кольору, не вимагаючи зайвого догляду та полірування. Широка лінійка кольорів дозволить обрати саме той колір, який впишеться у будь-який інтер’єр. Встановивши стільницю з кварцу біля вікна або на літній кухні, Ви можете не перейматися, що її колір вигорятиме згодом.

Стільниці з кварцу купити в Києві за низькою ціною

Італійська компанія Quarella – світовий лідер з виробництва агломератів і натуральних матеріалів з каменю. Завдяки їх інноваційним технологіям кварцит Quarella ідеально підходить для виготовлення стільниць, оскільки несприйнятливий до нетривалого впливу високих температур (до 460 °С) без негативних наслідків: деформування, знебарвлення, руйнування і інші пошкодження.

Кварцовий камінь Quarella екологічно чистий матеріал. Він не містить токсичних компонентів, таких як, наприклад, смоли, які містяться в стандартних ламінованих стільницях. Щільна кристалічна структура не допускає розмноження мікроорганізмів, що відповідає найвищим вимогам гігієни. З кварцу компанії Quarella виготовляють не тільки високоякісні кухонні стільниці, але й ряд інших кам’яних виробів для будинку.

Кварцит Quarella має багату кольорову гаму. Внаслідок великого вибору кольорів та відтінків, дизайнери віддають перевагу виробам з каменю Quarella для виконання найбільш престижних проектів.

Позитивні якості кварцових стільниць:

  • Кухонні стільниці з кварцу дуже стійкі до температурних перепадів. Гарячі страви можна ставити без побоювань, адже вони не зашкодять поверхні
  • Надзвичайно міцні та практичні. Не залишаються подряпини, порізи або інші сліди
  • Глянцева поверхня не вбирає вологу. Це означає, що в порах стільниці не розмножуються мікроорганізми, а випадково розлитий напій не залишить плям
  • Розкішний зовнішній вигляд