Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Cimstone
Мы предоставляем широкий спектр материалов для изготовления кухонных столешниц, подоконников, лестниц и других изделий.
Выбор вида камня
Nothing Found

Ми поліпшили один з дарів природи – кварцовий мінерал. Інженерний камінь Cimstone пропонує різноманітність колірних і текстурних варіантів, які допоможуть Вам створити унікальний дизайн вашої кухні, ванної кімнати, покриття для підлоги, сходи, підвіконня, плінтуса всього того що може уявити творча людина.
Хто має в своєму складі 93% кварцу і 7% поліефірної сполучних смол і пігментів, ступінь твердості інженерного каменю Çimstone практично наближається до ступеня твердості алмаза, і має високу стійкість до подряпин і стирання; він не дряпається металевими знаряддями або будь-якими іншими подібними об’єктами.

Коефіцієнт водопоглинання інженерного каменю Cimstone надзвичайно невисокий, що робить його практично не уразливим для кислот і лугів. На інженерний камінь Cimstone не впливають такі речовини як оливкова олія, вино, оцет, лимон, миючі засоби, лак для нігтів і таких речовин, які шкідливі для інших видів поверхонь. Завдяки властивому кварц природному блиску поверхні Çimstone не вимагають додаткової полірування. Нейтрального розчинного в воді миючого засобу достатньо для очищення поверхні Çimstone; Отже Ви економите час, а також забезпечуєте значне скорочення витрат на прибирання.
Національний фонд санітарії США (NSF) сертифікував інженерний камінь Çimstone як безпечний матеріал для прямого контакту з будь-якої їжею.