Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Samsung Radianz
Мы предоставляем широкий спектр материалов для изготовления кухонных столешниц, подоконников, лестниц и других изделий.
Выбор вида камня

Інженерні камінь для кухонь, барних стійок і підлог Samsung Radianz ™

Дізнайтеся, чому інженерний камінь Samsung Radianz зарекомендував себе серед вимогливих власників будинку, працівників засобів масової інформації, дизайнерів інтер’єру і архітекторів.

Вони виявили, що при проектуванні або реконструкції кухні або ванної кімнати, не можна випускати з уваги якість матеріалу.

З огляду на обсяги навантаження, що припадає на кухонні поверхні, підлоги і сходи, дуже важливо вибрати якісний матеріал. Інженерний камінь Samsung Radianz відмінне підтвердження цьому.

В Samsung Radianz, естетика і практичність об’єднані воєдино. з 93% кварцу, що лежить в основі інженерного каменю – один з найміцніших мінералів, що зустрічаються в природі – Samsung Radianz спроектований, щоб бути в чотири рази міцніше, ніж альтернативні матеріали, навіть такі як граніт. Це забезпечує блискучу привабливість, глибину і силу вродженої природних кварцових граней, підвищену властивостями просунутих наукових смол і пігментів. Samsung Radianz теж не пористий і практично не вимагає технічного обслуговування. Нарешті, тому, що кварц є не токсичний, він не впливає на навколишнє середовище.

Інженерний камінь Samsung Radianz відмінне рішення на десятиліття використання, зберігаючи свою бездоганність і вітринну красу. Вся продукція Samsung Radianz поставляються з довічною гарантією.