м. Київ, вул. Лугова 16
Офіс: Пн - Пт: з 8:00 до 18:00
Ми онлайн: 24/7, без вихідних

-15%

на стільниці з кварцу
кухонні стільниці з кварцу

Залишилися питання?

кухонні стільниці з кварцового каменю

Задайте їх нашому менеджеру!

+38 (050) 333-92-86 +38 (067) 333-92-86

Стільниці з граніту

Запрос стоимости

@


ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Ми працюємо на українському та світовому ринку більше 10 років і знаємо, як приємно здивувати наших клієнтів.

Професіоналізм

Наша компанія уважно ставиться до побажань замовника виконуючи всі договірні зобов'язання!

Виконуємо вчасно

Ми цінуємо час наших клієнтів і тому всі замовлення виготовляються і доставляються не пізніше двох тижнів!

Якість продукції

Італійське і німецьке обладнання гарантує високу якість продукції!

Без посередників

Компанія має власні виробничі потужності в Києві та Київській області.

Нас рекомендують

Нам довіряють провідні виробники і постачальники меблів для кухні, а також відомі дизайнерські студії.

ВИРОБНИЦТВОСтільниці з граніту

Гранітні стільниці відповідають ступеню практичності і міцності стільниць з кварцу. Граніт – один з найміцніших і зносостійких матеріалів, який використовується при виготовленні стільниць. Довговічність і експлуатаційні характеристики матеріалу дозволили зробити його одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для облицювання інтер’єру.

Позитивні якості гранітних стільниць:

  • термостійкість, не деформуються внаслідок поставленої гарячої каструлі
  • Матеріал відмінно полірується завдяки чому поверхня набуває ідеальний глянсовий блиск. Це ще одна корисна властивість, яке користується популярністю серед дизайнерів і архітекторів
  • Полірована поверхня має низьку влаговпітиваемостью. Це перешкоджає утворенню плям і скупченню мікроорганізмів, наділяючи стільниці з граніту гігієнічними властивостями
  • Несприйнятливі до впливу прямих сонячних променів. Тому, колір кам’яній поверхні залишається насиченим, не вигоряє, а новизна поверхні зберігається довгі роки

Стільниці з граніту за найнижчою ціною в Києві

Гранітні плити відповідають ступеню практичності і міцності стільниць з кварцу або мармуру. Граніт – це зносостійкий матеріал, який практично використовувати при виготовленні стільниць. Довговічність і експлуатаційні характеристики дозволили зробити його одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для облицювання інтер’єру.

Основна властивість граніту полягає у високому рівні міцності. Граніт відомий як одна з найбільш твердих вулканічних порід.
Версії походження гранітів викликали свого часу безліч дискусій. Сьогодні відомо, що граніт утворився шляхом кристалізації кислих гірських порід. Його якісну структуру складають кварц, калієвий польовий шпат і слюд (за хімічним складом – біотит, який відноситься до групи магнезіально-залізистих слюди, і мусковіт з групи алюмінієвих). Натуральне походження матеріалу зумовило безліч плюсів, яке схиляє до придбання стільниці з граніту.

Надзвичайна природна міцність граніту несприйнятлива до таких механічних пошкоджень як подряпини, тріщини, відколи, що дозволить зберегти робочу кухонну поверхню в її первісному вигляді. А кухонний інвентар можна скоротити, позбувшись від обробних дощок, які замінить гранітна стільниця.

Кухонна стільниця з граніту має високу термостійкість. Тому можна поставити на неї гарячий деко або сковорідку без побоювань подальшого деформації.

Полірована гранітна поверхня має низьке водопоглинання, що є чудовим гігієнічним властивістю матеріалу для виготовлення кухонних стільниць, перешкоджаючи утворенню плям, скупченню мікроорганізмів.

Граніт має високу щільність (2600 кг / м³), тому практично не вбирає рідини, а також байдужий до кислот. Пролите вино або ж оцет не зможуть заподіяти шкоди Ваших кухонних стільниці.

Зовнішні характеристики граніту не залишають байдужими дизайнерів і архітекторів.

Стільниця з граніту купити: бразильський граніт за найкращою ціною в Києві

Матеріал відмінно полірується, завдяки чому поверхня набуває ідеальний глянсовий блиск.

Для господинь, які цікавляться випічкою виробів з тіста, гранітна стільниця – чудовий вибір, на її гладкій поверхні надзвичайно зручно розгортати тісто.

Незаперечна гідність граніту – це його неповторний природний малюнок, який не втратить насиченість фарб і блиск від впливу сонячного світла, зберігши новизну поверхні на довгі роки. Це може бути плямистий візерунок, мозаїка, мати прожилки і інші варіанти.

Естети будуть вражені варіативністю колірної гами стільниць з граніту, яка налічує сотні самобутніх квітів різних градацій, пастельних і яскравих . Натуральне походження граніту гарантує унікальність виготовляється з нього вироби.

Догляд за стільницею з граніту можна обмежити протирання важливою м’якою тканиною, можливе застосування чистячих засобів.
Гранітна стільниця однаково органічно виглядатиме в будь-якому стилі інтер’єру, надавши йому ноту елегантності і богемної розкоші.

Гранітні плити: купити в Києві і всій Україні, низька ціна

До недоліків можна віднести вартість граніту, яка, втім, абсолютно виправдана довговічністю матеріалу. А вишукана стільниця з граніту додасть колориту дизайну Вашої кухні, не вимагаючи витонченого догляду та додаткових витрат для підтримки її початкової привабливості. Широкі можливості вибору кольору і його відтінку, рішення про форму виготовляється гранітної стільниці допоможуть домогтися бажаного ефекту в створенні атмосфери приміщення.

Низькі ціни та висока якість стільниці з бразильського граніту, гарантія більше 10 років, кажуть про надійність компанії і високій якості її продукції.

Наші переваги
  • Розраховуємо вартість стільниці за Вашими розмірами на протязі 5 годин.
  • Підготовка шаблону Вашої стільниці протягом 48 годин
  • Власні виробничі потужності
  • Швидке виготовлення продукції з каменю будь-якої складності
  • Ми використовуємо новітні технології і гарантуємо якість нашої продукції
  • Наші клієнти стають постійними і рекомендують нас своїм знайомим

Стільниці з каменю

Граніт, кварц, мармурПодивитися всі

Підвіконня з каменю

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі

Сходи з каменю

Граніт, кварц, мармурПодивитися всі

Каміни з каменю

Граніт, кварц, мармурПодивитися всі

Барні стійки

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі

Мийки з каменю

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі

Підлоги з каменю

Граніт, кварц, мармур Подивитися всі