Стільниці з граніту
Ми онлайн: 24/7, без вихідних
Доставка по всій Україні
Cтолешницы
з каменю (кварцу, мармуру, граніту)
для кухні та ванної кімнати, підвіконня, ліжка і рішення для облицювання камінів...
Обробка торця

Порівняльна
таблиця

Кварцу, Мармуру
Граніту

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

img

Зносо- стійкість

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Неможливо подряпати сталевим ножем

Неможливо подряпати сталевим ножем

Підвищена чутливість до пошкоджень і кислотам

img

Термостійкість

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

Чи не боїться вогню, газового пальника, запальнички

При контакті з вогнем тріскається, знебарвлюється

img

Гігієнічність

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Кращі бактерицидні властивості (не поширюються бактерії і мікроорганізми)

Сприйнятлива до появи бактерій

Сприйнятлива до появи бактерій

img

Безпека

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 3

Оцінка:5

img

Стійкість до кислот

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5+

Оцінка: 3

Оцінка: 5

img

Ступінь однорідності

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

img

Довговічність

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 4

Оцінка: 2

img

Догляд

img

Кварцовий інженерний камінь

img

Граніт

img

Мармур

Оцінка: 5

Оцінка: 5

Оцінка: 2

Виробництво
Компанія Marmi заснована в 1997 році і має великий досвід в сфері виготовлення виробів з каменю. Основний напрямок компанії Marmi – обробка інженерного та натурального каменю, виготовлення та монтаж кам'яних виробів. Всі вироби виготовляються на власному виробничому комплексі площею 5000 м2 біля м. Києва. Завод оснащений сучасним італійським обладнанням, а виготовлення продукції здійснюється виключно нашим висококваліфікованим персоналом.
Детальніше

Гранітні стільниці відповідають ступеню практичності та міцності стільниць із кварцу. Граніт – один з найміцніших та зносостійких матеріалів, який використовується при виготовленні стільниць. Довговічність та експлуатаційні характеристики матеріалу дозволили зробити його одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для облицювання інтер’єру.

Позитивні якості гранітних стільниць:

  • Термостійкі, не деформуються внаслідок необачно поставленої гарячої каструлі
  • Матеріал відмінно полірується, завдяки чому поверхня набуває ідеального глянцевого блиску. Це ще одна корисна властивість, яка користується популярністю серед дизайнерів та архітекторів
  • Полірована поверхня має низьке вологопоглинання. Це перешкоджає утворенню плям та скупченню мікроорганізмів, наділяючи стільниці з граніту гігієнічними властивостями
  • Несприйнятливі до впливу прямих сонячних променів. Тому колір кам’яної поверхні залишається насиченим, не вигоряє, а новизна поверхні зберігається довгі роки

Стільниці з граніту за найнижчою ціною в Києві

Гранітні стільниці відповідають ступеню практичності та міцності стільниць з кварцу або мармуру. Граніт – це зносостійкий матеріал, який практично використовувати при виготовленні стільниць. Довговічність та експлуатаційні характеристики дозволили зробити його одним з найпопулярніших будівельних матеріалів для облицювання інтер’єру.

Основна властивість граніту полягає у високому рівні міцності. Граніт відомий як одна з найбільш твердих вулканічних порід. Версії походження гранітів викликали свого часу безліч дискусій. Сьогодні відомо, що граніт утворився шляхом кристалізації кислих гірських порід. Його якісну структуру складають кварц, калієвий польовий шпат та слюд (за хімічним складом – біотит, який відноситься до групи магнезіально-залізистих слюд, і мусковіт з групи алюмінієвих). Натуральне походження матеріалу зумовило безліч плюсів, які схиляють до придбання стільниці з граніту.

Надзвичайна природна міцність граніту несприйнятлива до таких механічних пошкоджень як подряпини, тріщини, відколи, що дозволить зберегти робочу кухонну поверхню в її первинному вигляді. А кількість кухонного інвентарю можна скоротити, позбувшись від обробних дощок, які замінить гранітна стільниця.

Кухонна стільниця з граніту має високу термостійкість, тому на неї без побоювань можна поставити гарячий деко або пательню.

Полірована гранітна поверхня має низьке водопоглинання, що є чудовою гігієнічною властивістю матеріалу для виготовлення кухонних стільниць, яка перешкоджає утворенню плям та розмноженню мікроорганізмів.

Граніт має високу щільність (2600 кг/м³), тому практично не вбирає рідини, а також є байдужим до кислот. Пролите вино або ж оцет не зможуть заподіяти шкоди Вашій кухонній стільниці.

Стільниця з граніту купити: бразильський граніт за найкращою ціною в Києві

Матеріал відмінно полірується, завдяки чому поверхня набуває ідеального глянцевого блиску.

Для господинь, які цікавляться випічкою виробів з тіста, гранітна стільниця – чудовий вибір, адже на її гладкій поверхні надзвичайно зручно розгортати тісто.

Незаперечна гідність граніту – це його неповторний природний малюнок, який не втратить насиченість фарб та блиск від впливу сонячного світла, збереже новизну поверхні на довгі роки. Це може бути плямистий візерунок, мозаїка, прожилки або інший варіант.

Естети будуть вражені варіативністю кольорової гами стільниць з граніту, яка налічує сотні самобутніх кольорів різних градацій, пастельних або яскравих. Натуральне походження граніту гарантує унікальність виготовлених з нього виробів.

Догляд за стільницею з граніту можна обмежити протиранням вологою м’якою тканиною, можливе застосування чистячих засобів.

Гранітна стільниця однаково органічно виглядатиме в будь-якому стилі інтер’єру, надавши йому ноту елегантності та богемної розкоші.

Гранітні стільниці: купити в Києві та всій Україні, низька ціна

До недоліків можна віднести вартість граніту, яка, втім, абсолютно виправдана довговічністю матеріалу. А вишукана стільниця з граніту додасть колориту дизайну Вашій кухні, не вимагаючи витонченого догляду та додаткових витрат для підтримки її початкової привабливості. Широкі можливості вибору кольору та його відтінку, рішення про форму гранітної стільниці допоможуть досягти бажаного ефекту в створенні атмосфери приміщення.

Низькі ціни, висока якість стільниці з бразильського граніту та гарантія більше 10 років кажуть про надійність компанії та високу якість її продукції.